زمین چمن مصنوعی روستایی فخرآباد افتتاح شد

سه شنبه 10 ارديبهشت 1398
10:8
مبین محمدی فخرآباد

 

زمین چمن مصنوعی روستای فخرآباد بخش عقدا شهرستان اردکان با حضور نماینده مردم اردکان و رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی و مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

در مراسمی با حضور محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان و رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی ، مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد ، محسن طالعی اردکانی بخشدار عقدا و جمعی دیگر از مسئولین شهرستان اردکان و بخش عقدا و مردم منطقه ، زمین چمن مصنوعی روستای فخرآباد افتتاح شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در این مراسم ضمن تقدیر از حمایت های نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی در توسعه زیرساخت های ورزشی گفت: زمین چمن مصنوعی روستایی فخرآباد بخش عقدا با اعتباری بالغ بر 250 میلیون تومان و در مساحتی به متراژ یک هزار و 200 مترمربع و با مشارکت بنیاد مستضعفان استان و شورای اسلامی و دهیاری روستای فخرآباد احداث گردیده است.

شریعتی افزود: خوشبختانه در سال های اخیر با تلاش موثر نمایندگان مجلس شورای اسلامی شاهد ایجاد زمینه های خوبی در کمک به ورزش و توسعه زیرساخت ها بوده ایم که کمک شایانی در این زمینه بوده است.

وی اظهار داشت: سعی کردیم با جلب مشارکت خیرین ، ستاد مبارزه با مواد مخدر استان ، دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد ، دهیاری ها و شوراهای اسلامی روستاها و بنیاد مستضعفان استان بیش از 40 زمین ورزش روستایی در روستاهای نقاط مختلف استان و در بعضی از موارد در محل هایی که حتی یک مترمربع فضای ورزشی نداشتند ایجاد کنیم که خوشبختانه با همکاری و همیاری مسئولین این امر محقق شد.

در این مراسم از بخشدار عقدا ، رئیس شورای اسلامی فخرآباد و همچنین رئیس نمایندگی اداره ورزش و جوانان بخش عقدا تجلیل شد و لوح یادبودی نیز به نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی اهدا گردید.

 

 

 

 

 

 


موضوعات مرتبط: اخبار روستاورزشی
به وبسایت رسمی روستای فخرآباد خوش آمدید
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به وب سایت رسمی روستای فخرآباد(دهاتما) است. || طراح قالب avazak.ir