دردنامه ای از جنس درد!

دو شنبه 27 بهمن 1394
9:10
مبین محمدی فخرآباد

درد نامه ای خواندنی از طرف یکی از اهالی روستای فخر آباد با عنوان «چه کنیم با این همه خوشبختی؟!» ، ارسال شد.

..(چه کنم با این همه خوشبختی؟)..

چندی پیش در پایگاه خبری یک خبرگذاری به نقل از بخشدار خرانق مبنی بر: ((فراهم سازی بستر های لازم برای ماندگاری در روستا ها امیدوارم )) را مشاهده نمودم به یاد بخشدار و روستای خودمان افتادم.

روستای ما فخرآباد با دویست،سیصد نفر جمعیت خوشبختانه دهیاری دارد ولی دهیار ندارد شاید هم دارد،ما نمی شناسیم آخه  اینقدر تو این دوره دهیار عوض بدل شده که ما نفهمیدیم کی دهیار هست،ظرف دو سال چهار دهیار؛اوایل یکی بود گفتند ایشان دهیار هست  بعد چند وقت مدتی گفتند استعفا داده و اخیرا شنیدیم مجددا برگشته البته با یک پیش شرط  جدید و اون اینکه من هستم ولی در روستا حضور نخواهم داشت یعنی کنترل ازراه دور در روستای ما اپیدمی شده ما شورایی داریم که در یزد سکونت دارد و از راه دور روستا را اداره می کند لذا  رئیس شورا هم که دید این روش جواب میدهد او هم رخت بر بست و به شهر رفت.میگم همه بریم شهر و آخر هفته همراه مسئولین روستا بر گردیم ده؛ چه کنیم با این همه خوشبختی؟ (خوش به حال روستا های بخش خرانق)

 

 توجه : و در پایان لازم به ذکر است که این مطلب قصد هیچ گونه تشویش اذهان عمومی ، فرافکنی، توهین به شخص(حقیقی و یا حقوقی) و یا ارگان خاصی را ندارد.

 نویسنده:ح.ق

 


موضوعات مرتبط: اخبار روستایاداشت ها

افتتاح شبکه ملی دیجیتال در روستا فخرآباد

دو شنبه 26 بهمن 1394
17:24
مبین محمدی فخرآباد

امروز در تاریخ  1394.11.26 شبکه ملی دیجیتال روستای فخرآباد افتتاح گردید و اهالی روستا فخرآباد همینک میتوانند از این شبکه ها استفاده نمایند.

شبکه های اضافه شده:(20 شبکه)

لازم به ذکر است که برای ساپورت این شبکه ها باید برای تلوزیون خود دستگاه دیجیتال تهیه نمایید.

 

توجه توجه:(دستگاه دیجیتال شما باید از نوع T2 باشد نه از نوع T)

 در اینجا جای دارد تشکری بکنیم از شورا اسلامی روستا فخرآباد(هر چند با یکسال بد قولی شبکه افتتاح گردید.)

پاسخ گویی به سوالات و مشکلات شما از طریق آدرس تلگرام : mobin_dehati@

 


شکرانه سی و هفتمین سالگرد پیروزی جمهوری اسلامی ایران

پنج شنبه 22 بهمن 1394
11:52
مبین محمدی فخرآباد

به برکت جمهوری اسلامی ایران روستای فخرآباد از دیر باز به آرمان های انقلاب اسلامی ارج نهاده و همگام با تمام نقاط ایران اسلامی در تمامی مراسمات ملی مذهبی حضور پر رنگ داشته است و امسال نیز مانند سال های پیش به مناسبت ایام الله دهه فجر و سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در راهپیمایی روز بیست و دو بهمن حضور حد اکثری در راهپیمایی شرکت داشته اند.

 

لازم به ذکر است از تمامی اهالی روستا و همچنین همکاری پایگاه موسی ابن جعفر فخرآباد و کانون فرهنگی مسجد حضرت ابوالفضل (ع) در برگزاری هرچه بهتر این مراسمات تقدیر و تشکر نماییم.

 

با تشکر : پیج خبری روستای فخرآباد (دهاتما)

مبین محمدی فخرآبادی

 


گیاهان کوهی با خواص دارویی در دامنه کوه های فخرآباد

سه شنبه 20 بهمن 1394
9:8
مبین محمدی فخرآباد

روستای فخرآباد دارای کوه های فرآوانی است به شکلی که چهار طرف روستا را کوه پوشانده است،در این کوه ها گیاهانی با خواص دارویی بسیاری میروید که شما عزیزان در ادامه مطلب می توانید با نام ، خواص و شکل این گیاهان آشنا شوید.

برای بازدید به ادامه مطلب مراجعه نمایید


به وبسایت رسمی روستای فخرآباد خوش آمدید
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به وب سایت رسمی روستای فخرآباد(دهاتما) است. || طراح قالب avazak.ir